KURUMSAL


Ticari araçlar son derece yüksek stres seviyelerine tabidir. Uzun mesafeler boyunca ağır yükler taşımaları gerekir, yani neredeyse sürekli yolda olurlar. Bu nedenle, uzun ve maliyetli arıza sürelerini önlemek için bileşenlerin düzenli aralıklarla bakımı yapılmalı ve aşınan parçalar değiştirilmelidir.
Yalçın Motorlu Araçlar A.Ş. Ankara / Türkiye’de VOTO markası altında üretim yapmaktadır.
Firmamız profesyonel bir üretici ve kaliteli ağır kamyon yedek parçaları ihracatçısıdır.
MERCEDES-BENZ, MAN, SCANİA, VOLVO, DAF, İVECO, RENAULT, FORD tırlar.
Bir tırın A’dan Z’ye tüm yedek parçalarından bahsediyoruz. Madencilik firmalarının, nakliye firmalarının (insan, su, yağ, gıda, eşya vb.) askeri-belediye-kamu ve özel tırlarının yedek parça ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
Afrika, Orta Asya, Latin Amerika, Orta Doğu ve Avrupa’dan 40’tan fazla ülkeye ihracat yaptık. Kamyon taşıtı ve kamyon parçaları için imalat, tasarım, özel çözüm, ürün geliştirme ve kaynak sağlamaya odaklandık. 30 yılı aşkın pazar tecrübemizle sizlere daha kaliteli, daha verimli, daha güvenilir çözümler ve uygun fiyatlar sunacağız. Kamyon parçaları işimizi müşteri güveni ve memnuniyeti ile en iyi ürün kalitesine dayandırıyoruz. Bu nedenle dünyanın her yerinden tüm bu müşterilerle çok iyi bir iş ilişkisi sürdürebiliriz.
Şimdi sizinle tanışmak ve birlikte iş yapmak istiyoruz. Saygı, güven, kalite ve karşılıklı kazanca dayalı işbirliğini öneriyoruz. Teklifimizi değerlendirip bizimle iletişime geçmenizden büyük mutluluk ve onur duyacağız.